KLEBNIKOV CARNAVAL III 2010
F R E E A D M I T A N C E ! GRATIS !
September 3 to 5 2010
view time schedule
Smidsehof, Smidsestraat 31, Kessel-Lo (Louvain) Belgium
view location @ Google maps
PARTICIPATE: you can decide to join us up until the Carnaval ends!
>>>> read the Call for Works and join us !
WHO: persons and groups poarticipating in this year's event
>>>> view a list of this year's Participants
alles op
khlebnikov.wordpress.com
KLEBNIKOV CARNAVAL
smidsestraat
PROGRAMMA SCHEDULE
Tijdens de drie dagen
(kortere) acts tussendoor / interventies / installaties van :
* SAGE (nl)
* Rachel Defay-Liautard (fr)
* dv (kessel-lo)
* Anna Ziarko (b)
* De Bereklauw Bewoners (b)
* Grapes of Art (b)
* Dindin (b)
* RUNDFUNK KLEBNIKOV RADIO KLEBNIKOV goes LIVE met Geert, Angelica,Dirk, Arnout, Ilse, Sabine en hun Gasten
VRIJDAG 3 september 2010
17u Plechtige opening van het derde KLEBNIKOV CARNAVAL Opening van de Participatieve Poort naar de Vrije Lyriek! (dv)
17u 15 Hadewijch Verhenne (B) - Verhalen
18 u Dirk Elst (B) - lyriek / performance
19u- Gert Kleinkunst (B) kleinkunst aangepaste set van ong. 20 minuten
19u30 Serge van Duijnhoven (B) Performance
20u Rentréé Du Fol (B) (Middeleeuwse Muziek)
21u Greet Wielemans (B) 2 verhalen
22u00 Herdenkingsprogramma Johan Develder door zijn vrienden (met o.m. Angelique Corné, Dirk Vekemans, Arnout Camerlinxcks,
)
aansluitend Jamsessie met aanwezige muzikanten en performers
ZATERDAG 4 september
13u - Dagopening met aansluitend Sun(t)ra(nce) , lyriek bij muziek van Sun Ra (dv)
14u - Filmmatinee met videoprojectie van DARING LAND van Grapes of Art (2007 50 min) en Space is the Place van en met Sun Ra (1974)
17u - RUNDFUNK KLEBNIKOV Levende Radio Live versie van het legendarische Scorpio-programma
18u Xavier Roelens (B) Performance / lyriek
18u30 Erik Willems (B) Performance
19u Geert Huybens & Andrew Pease muziek
19u45 Dirk Vekemans geanimeerde lezing van Heraclitus en de Vrije Lyriek'
20u - De Brahmaanse Inlichtingendienst (NL) met
Gedichten vam Jonkheer 7 door Judith V.
20u45 Agatha & Kyria (B) muziek
21u De Brahmaanse Inlichtingendienst (NL) met
Verkenningen in het Gebied
tussen Klank en Betekenis door A Andreas (Expoetry)
22u - Adriaan Krabbendam (NL) Voordracht
22u30 Didi de Paris (B) voordracht/performance
ZONDAG 5 september 2010
Tussendoor op zondag: korte sets van kleinkunstgroep Cache Coeur
13u - Dagopening met aansluitend Opera / Werken, een Initiatie in de Neo-Kathedraalse Bouwkunde, inzonderheid het Schoonschrift' (dv)
13u30 Olaf Risee (NL) Voordracht
14 u - Excellente Chronycke (B) Middeleeuwse muziek
15u Joris Vercammen (B) Proza
15u30 RUNDFUNK KLEBNIKOV Levende Radio Live versie van het legendarische Scorpio-programma
16u Lucas Hüsgen (NL) voordracht
16u30 Han van der Vegt (NL) voordracht
17u Philip Meersman (B) performance
17u30 Herlinda Vekemans (B) -voordracht
18u Alain Delmotte (B) voordracht, performance
19u Rik van Boeckel (NL) > voordracht, zang & percussie
19u45 Antoine Boute (B) Performance
|